SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA, PLAZH!

Çmimi: 36.000 €
SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA, PLAZH!

Detajet

Postuar
30 mars 13:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
2
Kuadratura
54 m²

Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 53.8 m2 dhe siperfaqe te brendshme 42.9 m2. Ndodhet ne katin e 1-te banimit dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me dhomen e gjumit ,nje tualet dhe nje verande me siperfaqe 5.8 m2. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ndodhet ne nje pallat te pajisur me ashensor me administrim te rregullt. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cilesia e ndertimit, organizimi i tij i rregullt dhe instalimet e tij e bejne nje mundesi te mire investimi. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.