SHITET SUPER 3+1 APARTAMENT NE DURRES

Çmimi: 55.000 €
SHITET SUPER 3+1 APARTAMENT NE DURRES

Detajet

Postuar
23 mars 15:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
104 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, pa asnjë demtim nga termeti. Organizohet ne 1 sallon i cili perfshin edhe dhome e fëmijëve, 1 dhome gjumi me ballkon, nje kuzhine e re e sapo vendosur ecila ka dalje ne verandë dhe 1 tualet me dritare