SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, DURRES!

Çmimi: 49.500 €
SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, DURRES!

Detajet

Postuar
18 nëntor 21:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
82.5 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Plazhit i pozicionuar ne katin e pare banim te nje pallati te ri ne ndertim shume cilesor 6 katesh i vitit 2021 me nje siperfaqe totale 82.5m2.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno e bollshme me kuzhinen, tualeti si dhe ballkoni.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!