SHITET VILE 2 KATE + PAPAFINGO NE GOLEM!!

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET VILE 2 KATE + PAPAFINGO NE GOLEM!!

Detajet

Postuar
24 mars 17:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
150 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Vila ndodhet ne Golem, ne nje fshat turistik, ne nje nder zonat me te qeta te bregdetit., vetem 50m larg detit.
Ka nje siperfaqe totale 150m2 e cila eshte e organizuar ne 2 kate + papafingo.
Kati perdhe me siperfaqe 60m2 organizohet nga dhoma e ndenjes + kuzhine gatimi, nje tualet gjithashtu nje verande
Kati i pare me siperfaqe 66.6m2 organizohet nga 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje balkon te bollshem. Ndersa kati i dyte organizohet nga nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje pjese e vecuar e cila perdoret per Jacuzzi, gjithashtu disponon nje verande me siperfaqe 44.2m2.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!