Shitet • 1+1+Ballkon Kati 0 • Shume prane Detit, Mali Robit

Çmimi: 33.000 €
Shitet • 1+1+Ballkon Kati 0 • Shume prane Detit,  Mali Robit

Detajet

Postuar
31 mars 2023 16:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet Apartament
• 1+1+Ballkon
• 58 Metra Neto
• Kati 0
• Mobiluar
• Shume prane Detit, Zone Perfekte per pushime dhe per investim.
• Dokumentacion i rregullt hipotekor
🏡Mali Robit🏡
• 33\'000€ ✅
________________________________________
PER ME SHUME INFORMACION👇
📲 +355 069 37 80 684 📲+355 069 20 39 456
Whatsapp/viber
•INSTAGRAM: @goldkey_agjensi.imobiliare
•Facebook: GOLD KEY AGENCY
■Adresa : Rruga Aleksander Goga Ngjitur me EHW Durres
\"YOUR PROPERTY,OUR PRIORITY\"✔®️