Shitet, Apartament 1+1,

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet, Apartament 1+1,

Detajet

Postuar
21 prill 10:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
63 m²
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 63m2.
• Kati 5.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
Për ta vizituar na kontaktoni!