Shitet Apartament 1+1 Golem

Çmimi: 70.000 €
 Shitet Apartament 1+1 Golem

Detajet

Postuar
24 mars 2021 20:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
83 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1 me siperfaqe te brendshme 83 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese e cila organizohet ne salle ndenjeje+kuzhine,1 dhome gjumi,tualet si dhe ballkon i cili ofron pamje te mrekullueshme ne det.Ofrohet totalisht i mobiluar, me nje arredim bashkekohor dhe teper komod. Apartamenti ndodhet ne nje nga lokacionet me te preferuara te zones.Gjithashtu ka mundesi vend parkimi.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone si dhe per me shume info jeni te lutur te na kontaktoni.