Shitet Apartament 1+1 te Shkembi i Kavajes

Çmimi: 27.000 €
Shitet Apartament 1+1 te Shkembi i Kavajes

Detajet

Postuar
30 prill 16:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
58 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne ogiorno se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne kat te kater ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt