Shitet Garsoniere ne Plepa

Çmimi: 37.500 €
Shitet Garsoniere ne Plepa

Detajet

Postuar
31 janar 2023 14:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
54.3 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament ne Plepa, Rruga Pavaresia.
Tipologjia: Garsoniere
Siperfaqja: 54.3m2
Kati 5 banim
Ashensor
Disponon certifikate pronesie dhe cdo dokument tjeter ligjor.
37.500 EuroApartment for sale in Plepa, Rruga Pavaresia.
Typology: Studio
Surface: 54.3m2
5th residential floor
Elevator
It has ownership certificates and any other legal documents.
37.500 Euros