Shitet OKAZION 2+1 me 2 Ballkone Prane detit Teuta,Plazh?

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet OKAZION 2+1 me 2 Ballkone Prane detit  Teuta,Plazh?

Detajet

Postuar
31 mars 15:58
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet OKAZION
• Sistemin 2+1 me 2 Ballkone
• Pjeserisht pamje nga deti
• 65.11 Metra Siperfaqe neto e brendshme + opsion garazhd i mbyllur me siperfaqe 20 Metra.
• Orientim Jug-Perendim
• Kati 5 Pallat 6 katesh Nuk KA ASHENSOR,
• Ndertim i vitit 2002,Pallat i paster dhe pa asnje demtim nga termeti.
• Dokumentacion i rregullt hipotekor
🏡Kompleksi Teuta,Plazh🏡
• \'000€ ✅
+ 15\'000€ Opsion Blerje Garazh te mbyllur me Qepen.
________________________________________
PER ME SHUME INFORMACION👇
📲 +355069 37 80 684 📲+355069 20 39 456
Whatsapp/viber
•INSTAGRAM: @goldkey_agjensi.imobiliare
•Facebook: GOLD KEY AGENCY
■Adresa : Rruga Aleksander Goga Ngjitur me EHW Durres
\"YOUR PROPERTY,OUR PRIORITY\"✔®️