Shitet apartament 1+1,prane shkolles Italiane, Vollga

Çmimi: 72.400 €
Shitet apartament 1+1,prane shkolles Italiane, Vollga

Detajet

Postuar
28 janar 13:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
72.4 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 72.4m/2, prane shkolles Italiane ne Vollga. Apartamenti ne fjale i perket nje pallati te ri te ndertuar se fundmi dhe karakterizohet nga punime cilesore. Eshte apartament bosh, dhe i pabanuar asnjehere . Ndodhet ne katin e 4.🟢Tipologjia 1+1

📏Siperfqe Neto 64.2m/2

📏 Siperfaqe e Perbashket 8m/2

📏Siperfaqe Totale 72.4m/2

🚪Kati 4

📍Vollga, Durres

📂Ne proces hipotekimi

💶Cmimi 1000€m/2 ose 72.400€ℹ Per informacione te tjera apo per ta pare pronen nga afer kontaktoni agjensine ne :

📲 +355 69 510 84 54

Ose na shkruani ne posten elektronike:

📧 [email protected]