Shitet apartament 2+1 171.4 m2

Çmimi: 85.000 €
Shitet apartament 2+1 171.4 m2

Detajet

Postuar
31 janar 14:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
171.4 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartament ne shitje 2+1 me verande, prane detit
Tipologjia :2+1
Siperfaqja: 75.9 m2 + 95.5 m2 vernade
Kati 8 me ashensor
Hapsire parkimi
200 metra larg detit
Disponon certifikate pronesie dhe cdo dokument tjeter ligjor.
Telefononi per me shume informacion.
Cmimi: 85.000 Euro