Shitet apartament 2+1+2 vije e pare te shkembi i kavajes

Çmimi: 175.000 €
Shitet apartament 2+1+2 vije e pare te shkembi i kavajes

Detajet

Postuar
28 janar 13:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
103 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament 2 + 1 + 2 rreshti i pare buze detit Zona Shkembi Kavajes, Durres!

📐Siperfaqja e brendshme 94m2
📐Siperfaqe e perbashket 9m2
📐Tipologjia 2 + 1 + 2
Sipërfaqja totale: 103/m2
🚪Kati: 9
Orientimi: Jug-Perëndim
💶Çmimi: 175,000 €

Apartamenti mund të merret me qira përmes Air BnB dhe Booking me 150 € në ditë gjatë sezonit të pikut të korrikut dhe gushtit dhe jashtë sezonit me 400 € / muaj për periudhën shtator-maj.