Shitet apartament, Qerret

Çmimi: 72.000 €
Shitet apartament, Qerret

Detajet

Postuar
30 mars 09:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret . Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti për shitje është pjesë e një kompleksi cilësor, ka një sipërfaqe bruto prej 60 m2 dhe sipërfaqe neto 51 m2 m2. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim, në një pallat te ri me ashensor. Pallati ka administrim. Cmimi 72.000 euro
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!