2 cop disje

Çmimi: 250 €
2 cop disje

Detajet

Postuar
14 shtator 15:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

2 cop disje kromi me goma te reja 245x35x20.te ardhur nga Zvicrra


Shpallje te ngjashme