4 Disqe dhe goma 18 BMW 150euro

Çmimi: 150 €
4 Disqe dhe goma 18 BMW 150euro

Detajet

Postuar
1 prill 01:11
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

4 Disqe dhe goma BMW ne gjendje sh te mire,jane origjinal dhe sh te paster.Jane per bmw seria 1,3,5,7.Jane origjinal BMW dhe me goma ne gjendje te mire.Nr i gomave 245/45/R18 mbrapa dhe 235/45/R18 para.Cmim I padiskutueshem 0697651810


Shpallje te ngjashme