4 disqe Golf 6

Çmimi: 1.200 Lek
4 disqe Golf 6

Detajet

Postuar
23 gusht 00:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

4 disqe golf 6 300 mij lek disku * 4 = 1 milion. e 200