DISQE 17 INC,,,CHEVROLET,,, ORIGJINAL

Çmimi: Me Marrveshje
DISQE 17 INC,,,CHEVROLET,,, ORIGJINAL

Detajet

Postuar
10 gusht 12:15
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Disqe 17 inc,,,CHEVROLET,,,ORIGJINAL


Shpallje te ngjashme