DISQE 21 INC,,,BMV,,,SERIA 5,,7,,GT,,ORIGJINAL

Çmimi: Me Marrveshje
DISQE 21 INC,,,BMV,,,SERIA 5,,7,,GT,,ORIGJINAL

Detajet

Postuar
10 gusht 12:22
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Disqe 21 inc,,,,BMV,,,SERIA 5,,7,,,,,8.5 para,,,9.5 prapa,,, ORIGJINAL