Disje R16 Mercedes Benz

Çmimi: 150 Lek
Disje R16 Mercedes Benz

Detajet

Postuar
1 prill 01:53
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten ose nderrohen disje aluminu benzi nr-16 ne gjendje perfekte
Cmimi 130