Disqe Origjinale Mercedes ( Kontakton tek Pershkrimi)

Çmimi: 550 €
Disqe Origjinale Mercedes  ( Kontakton tek Pershkrimi)

Detajet

Postuar
13 dhjetor 2023 19:41
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

+355675711534
Shiten Disqe Original Mercedes Benz
Pershtatshme Per E Class Cls Class
Dy Te Gjere Mbrapa
245/40/18 para
265/35/18 Mbrapa


Shpallje te ngjashme