Disqe audi

Çmimi: 60 €
Disqe audi

Detajet

Postuar
10 mars 10:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shes 4 disqe audi nr 17 , gjendja e mir , jan te paster thjesht nuk jan lar . Kan qen te montuar tek audi a8 Cmimi 60 euro
0697627753


Shpallje te ngjashme