FENERE BMW SERIA 3

Çmimi: 80 €
FENERE BMW SERIA 3

Detajet

Postuar
1 prill 01:11
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Jane shume te paster se ne foto nuk kane dale mire,per bmw seria 3 e39 nga viti 1998-2001,nuk kane thyerje as gervishje,cmimi 50euro copa ose 80euro cifti i diskutueshem