OKAZION, fenere fordi

Çmimi: 200 €
OKAZION, fenere fordi

Detajet

Postuar
7 shtator 17:08
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten fenere fordi 2008..ne gjendje te shkelqyer pa asnje gervishtje..te kompletuar me llamba..gati per montim.cmimi 200euro cift..kontaktoni Whatsapp dhe viber


Shpallje te ngjashme