Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion

Çmimi: Me Marrveshje
Pastrues Profesional JLM  Injektor Injeksion

Detajet

Postuar
11 shkurt 08:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi


Sherbejme ne Qytetin Tuaj me poste
-Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Mekanikut !!!!
Ne Facebook Jlm Lubricants Albania
-Additivet JLM tashme ne Shqiperi .
*Pastrues Injektoresh
*Pastrues Benzine
*Pastrues Kataliti
*Pastrues EGR Benzinen
*Pastrues EGR Diesel
*Pastrues Extreme Diesel
*Pasrues Radiatori
*Bllokues rrjedhje Radiatori
*Pastrues motorri
*Vaj Per Gaz
*Depozita Gazi + llamp spihune
SI DHE PRODUKTE TE TJERA PERDORIM SERVIS
Produktet Jane profesionale
Si dhe produkte te tjera nga faqja
www.jlmlubricants.com si dhe youtube i gjeni perdorimin dhe efektin e padiskutueshem te shpjeguar me video.
Pe Momentin Gjendemi ne Durres dhe Tirane me pas ne gjith Shqiperine . Me Shumice/Pakice .
Benzine Gaz