STOP BMW E39 LED

Çmimi: 40 €
STOP BMW E39 LED

Detajet

Postuar
31 mars 23:14
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

ESHTE VETEM KY NE FOTO.KRAHU I DJATHTE.SHUME I PASTER NE GJENDJE PUNE .ORIGJINAL BMW 2002.PER BMW SERIA 5 NGA VITI 1996-2003.CMIMI 40EURO DISKUTUESHEM


Shpallje te ngjashme