Tuba impjanti

Çmimi: Me Marrveshje
Tuba impjanti

Detajet

Postuar
31 janar 12:20
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Tuba impianti alumini 6 metra diametri 100


Shpallje te ngjashme