pedana rav4

Çmimi: 200.000 Lek
pedana rav4

Detajet

Postuar
13 janar 19:13
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

shiten pedana per rav 4. te reja ne kuti shiten per arsye mos perdorimi. te blera 250 euro para 1 muaji