LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

Çmimi: Me Marrveshje
LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

Detajet

Postuar
2 shkurt 18:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

BAR RESTORANT ME SIPERFAQJE 400 METRA NJE KAT ,,,RESTORANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE KA KOMPLETIM BASHKOHOR ME TE GJITHE PAISJET E REJA ,,,KAPACITETI 350 PERSONA,,,
KATI I TRETE ESHTE FUNKSIONAL PER KOKTEILE,,,
CMIMI I DISKUTUESHEM ,,,300,000 EURO,,,
PRANOJME OFERTA SERIOZE,,,


Shpallje te ngjashme