Rafte metalik okazion

Çmimi: 2 €
Rafte metalik okazion

Detajet

Postuar
3 dhjetor 12:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Rafte metalike industral per magazina kapanon dyqan qendra tregtare pjese kembimi ushqimore etj..
Raftet jane per pesha te renda ku mund te vendosen mallra dhe me paleta.. Nxitoni cilesi Italiane sasia e limituar..
Cel . 0682190631


Shpallje te ngjashme