Shitet aktivitet i klinikes veterinare

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet aktivitet i klinikes veterinare

Detajet

Postuar
19 janar 12:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Ofert Urgjente per arsye emigrimi!
Shes aktivitetin e klinikes veterinare , me pozicion te mire ne qytetin e Durresit e ndertuar si pune nga mjek profesional ,me nje klientele te rritur dhe te besueshme .
Per cdo informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e tel: 0696215811


Shpallje te ngjashme