Balla Jonxhe

Çmimi: 400 Lek
Balla Jonxhe

Detajet

Postuar
4 maj 22:02
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shes balla jonxhe. Cilesia shume e mire. Disponojme sasi te konsiderueshme si dhe mund te bejme marreveshje per korrjet e ardheshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696219085