Shitet Pula& Gjela Brahma

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Pula& Gjela Brahma

Detajet

Postuar
18 maj 13:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten Pula dhe Gjela Brahma


Shpallje te ngjashme