Liebherr 916 2009

Çmimi: Me Marrveshje
Liebherr 916 2009

Detajet

Postuar
11 prill 18:58
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Lloji
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Liebherr 916 i sapo ardhur
viti 2009
pesha 24 ton
mjeti i sapo ardhur ne super gjendje, ndodhet ne Maminas
disponojme dhe shumellojsheri mjetesh te there
Faleminderit


Shpallje te ngjashme