Transport per koka kamjoni skavatore

Çmimi: 1 €
Transport per koka kamjoni skavatore

Detajet

Postuar
31 mars 17:43
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Lloji
Volvo Trucks
Modeli
FM

Përshkrimi

Në bejme transport të mjeteve të rënda brenda dhe jash vendi duke filluar koka kamjonash autobus skavator dhe te gjitha brenda normave të lejuara itali gjermani hollande kroaci slloveni grecia dhe kudo te jete puna na kontaktoni ne nr watsap viber tel 0695555270


Shpallje te ngjashme