Volvo 480 vit 2008 euro 5

Çmimi: Me Marrveshje
Volvo 480 vit 2008 euro 5

Detajet

Postuar
31 mars 17:46
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Lloji
Volvo Trucks
Modeli
480

Përshkrimi

Volvo 480 euro me dek per nje vit te paguara gati per europe me leje transporti dhe të gjitha.. ne gjendje te shkelqyer e ardhur nga gjermania automatik dy gomat e para të sapo vena gomat e mbrapa 80% te reja eshte e gatshme per gjdo lloj prove te interesuarit te jene korrekt nr tel 0695555270


Shpallje te ngjashme