Kompjuter GAMING + MONITOR 22-NVIDIA GERFOCE 730

Çmimi: 29.500 Lek
Kompjuter GAMING + MONITOR 22-NVIDIA GERFOCE 730

Detajet

Postuar
25 maj 00:01
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

KOMPJUTER SET
NJESI + MONITOR 22
INTEL CELERON CPU G530 2.4 GHZ
KARTE GRAFIKE TE DEDIKUAR 2 GB PER LOJRA
NVIDIA GERFOCE 730
4 GB RAM
128 GB SSD
240 GB HDD
WINDOWS 11
OFFICE 2021

Lojra te instaluara

GTA SAN ANDREAS
UNREAL TOURNAMENT 3

SHUME I SHPEJTE DHE MFAJT PRAKTIK PER PERDORIM NE SHTEPI APO BIZNES
APO PER LOJRA DHE PROJEKTE GRAFIKE

MUND TA PROVONI SI TE DESHIRONI PARA SE TA BLINI!

SHOQEROHET ME MAUS + TASTIERE+ FISHAT E VETA

PER TE TEPER INFO
CEL/WHATASPP: +355685079079