Bft motor porte 24v

Çmimi: 400 €
Bft motor porte 24v

Detajet

Postuar
3 korrik 18:49
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Bft motor porte 24 per 400 euro bashk me montim