Brosalic BOSCH Nga Gjermania

Çmimi: 40 €
Brosalic BOSCH Nga Gjermania

Detajet

Postuar
7 shtator 12:56
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Brosalic bosch nga gjermonia 40€
+38349620667