Korrese bari Al-Ko gjermane

Çmimi: 65 €
Korrese bari Al-Ko gjermane

Detajet

Postuar
7 maj 13:23
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

📍Korrese bari AL-KO 🇩🇪

📌Fuqia 1000 watt
📌Gjeresia e prerjes 32 cm
📌Per lendina deri ne: 250 m2
📌Lartesia e prerjes / rregullimi i lartesise se prerjes 20–60 mm, 3-nivele
📌Volumi i koshit: 3oL
📌Rrotat para / mbrapa ∅140 / 140 mm

🔥Cmimi OFERTE 7990 leke te reja🔥

📍Korrese bari AL-KO 1400 watt🇩🇪

📌Gjeresia e prerjes 38 cm
📌Per lendina deri ne: 500 m2
📌Lartesia e prerjes / rregullimi i lartesise se prerjes 20–60 mm 3-nivele
📌Volumi i koshit 37 l
📌Rrotat ∅ para / mbrapa 140 / 160 mm

🔥Cmimi OFERTE 10.990 leke🔥

🇦🇱Transporti FALAS ne gjithe Shqiperine🇦🇱


Shpallje te ngjashme