set kriket KAISER made in germany

Çmimi: 110 €
set kriket KAISER made in germany

Detajet

Postuar
24 janar 14:22
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Set kriket profesional kaiser origjinale
me 150 pjese
cmimi nga 18.900
ne 13.700 leke te reja