Arke e re per market

Çmimi: Me Marrveshje
Arke e re per market

Detajet

Postuar
6 shkurt 09:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Banak arke marketi
1.50 mt dhe 1.90 mt


Shpallje te ngjashme