BANAK BARI

Çmimi: Me Marrveshje
BANAK BARI

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet banak bari. I ardhur nga Italia. Pothuajse i ri . Me garanci.


Shpallje te ngjashme