BANKO PIZZA

Çmimi: Me Marrveshje
BANKO PIZZA

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim tavolinë frigoriferike për pizza. E re . 1.5 m. Italiane.


Shpallje te ngjashme