Brumatrice italiane

Çmimi: 12.233.445.566 €
Brumatrice italiane

Detajet

Postuar
28 shkurt 15:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italiane me koken qe ngrihet cmimet me te lira ne treg


Shpallje te ngjashme