Brumatrice marka zucchelli

Çmimi: 123.456.789 Lek
Brumatrice marka zucchelli

Detajet

Postuar
21 shkurt 17:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italiane super ne gjendje te mire


Shpallje te ngjashme