EKSPOZITOR FRIGORIFER PESHKU

Çmimi: Me Marrveshje
EKSPOZITOR FRIGORIFER PESHKU

Detajet

Postuar
1 prill 02:48
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet ekspozitor frigorifer peshku. I sapo ardhur nga Italia. I markës \"Arneg\". Shitet me garanci. Në gjendje shumë të mirë.


Shpallje te ngjashme