Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

EKSPOZITOR PESHKU

Çmimi: Me Marrveshje
EKSPOZITOR PESHKU

Detajet

Postuar
7 janar 19:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim banak ekspozitor peshku me përmasa te ndryshme. Te përdorur. Italianë. Të markës ARNEG. Me garanci.


Shpallje te ngjashme