EKSPOZITOR PESHKU

Çmimi: Me Marrveshje
EKSPOZITOR PESHKU

Detajet

Postuar
4 shkurt 08:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

PRODHOJME ME POROSI EKSPOZITOR PESHKU ME PERMASA TE NDRYSHME ME OSE PA MOTOR FRIGORIFERIK.


Shpallje te ngjashme