FIRMA DHIMA - PAISJE FRIGORIFERIKE

Çmimi: Me Marrveshje
FIRMA DHIMA - PAISJE FRIGORIFERIKE

Detajet

Postuar
7 janar 19:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Firma Dhima ju ofron paisje për markete bare restorante. Të gjitha italiane. Me garanci


Shpallje te ngjashme